Press "Enter" to skip to content

Trendy w oświetleniu – lampy stylizowane na włoskich projektach

Włochy to wspaniały, urokliwy kraj, który każdego roku odwiedza wielu turystów. Co ich tak zachwyca? Na pewno różnorodność klimatu (łagodny klimat umiarkowany, jak i gorące regiony nad Adriatykiem), ale też wspaniałe wzornictwo. Ślady włoskich impresji są obecne także w projektach oświetlenia.

Za co kochamy Włochy?

We Włoszech jest coś tak niesamowitego, że ten niezwykły kraj fascynuje i zachwyca. Znawcy tematu twierdzą, że państwo na Półwyspie Apenińskim to niezwykła przyroda, architektura, kultura, kuchnia, klimat, język i mentalność ludzi zamieszkujących ten kraj. We Włoszech jest ciepło i słonecznie, a Włosi są sympatyczni i weseli. Ponadto, kochają piękno. Włoszki nie stronią od makaronów, ale dbają o swoje ciała, dla których projektanci szyją wspaniałe ubrania. Mieszkańcy tego cudownego kraju żyją pełnią życia, ale bez zbędnego pośpiechu. Tworzą cudowne dzieła sztuki, a lampy Arianna Italux próbują oddać urok włoskich tajemnic.

Lampy Arianna Italux – z tęsknoty za włoskim niebem

Włochy przywodzą nam na myśl wszystko, co słoneczne, piękne i ekskluzywne. W Mediolanie rodzi się to, co modne i czym zachwyca się cały świat. Wiele włoskich miast uznaje się za kolebkę nie tylko sztuki, ale również mody. W ten klimat doskonale wpisują się włoskie lampy nowoczesne, dzięki którym każde wnętrze prezentuje się piękniej i szlachetniej. Włochy wytyczały nowe ścieżki rozwoju przed wiekami i robią to nadal, również w kwestii oświetlenia. Lampy ze słonecznej Italii niewątpliwie mają w sobie coś niezwykłego i zawsze się nimi zachwycamy. Źródła oświetlenia z rodziny Arianna Italux to misternie wykonane żyrandole, kinkiety i lampy stołowe, których klosze w kształcie abażura wykonano z ażurowanego metalu imitującego koronkę. W lampach zachwyca precyzja wykonania. Przez ażur przebija cudownie rozproszone światło, które wprowadza romantyczny nastrój.

Arianna Italux
Lampa Arianna Italux (źródło: http://swiatloistyl.pl/pl/p/Kinkiet-lampa-oprawa-scienna-Italux-Arianna-1x40W-E14-bialy-MB2473B-1-WH/966)

Nowoczesne lampy

Piękne lampy Arianna Italux to oświetlenie dekoracyjne, tworzone z myślą o nowoczesnych i stylowych wnętrzach. Ładne, zdobione lampy przyciągają wzrok osób, które przebywają w pomieszczeniu. Nie są jednak krzykliwe czy przesadzone, a estetyczny design nie dominuje nad aranżacją. W tym przypadku mamy do czynienia z tym, co najlepsze i najbardziej eleganckie w najnowszych trendach wnętrzarskich. Takie lampy będą wyjątkową ozdobą wnętrza, a my będziemy rozkoszować się cudownie rozproszonym światłem. Słońce, dobra atmosfera i wrażenie przytulności powinny towarzyszyć nam każdego dnia. Nasza codzienność to ciężka praca. Warto wieczorem posiedzieć w fotelu z kubkiem aromatycznej herbaty, gdy otulać nas będzie ciepłe światło, jakie dają lampy Arianna Italux.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *